Comments

Prireikė policijos: pas Rudy Fernandezą atėję broliai Maciai vos neišvaryti iš viešbučio

Skandalinga Rudy Fernandezo ir brolių Macių istorija nesibaigia. Prieš daugiau nei dvejus metus Madrido „Real“ krepšininką užpuolę lietuviams puikiai žinomi broliai Maciai  ir vėl turėjo problemų su policija. Šįkart jiems noras pasikalbėti su R.Fernandezu vos nesibaigė išmetimu iš viešbučio.

Penktadienį portalas broliai Maciai  visiškai netikėtai apsigyvenimo tame pačiame viešbutyje, kaip ir visa Madrido „Real“ komanda, atvykusi žaisti Eurolygos rungtynių su Kauno „Žalgiriu“.

Broliai Maciai pasakojo, kad jie netgi gyvena tame pačiame Kauno „Europe Royale“ viešbučio aukšte.

Būtent čia ir nutiko istorija, po kurios brolius Macius iš keblios situacijos gelbėjo verslu užsiimantis jų draugas.

„Norėjome susitikti su R.Fernandezu ir pasikalbėti. Norėjome, kad viskas baigtųsi gražiuoju. „Real“ administracija išklausė mus ir sutiko, tačiau tada Rudy parodė tikrąjį savo veidą. Jis ėmė isterikuoti ir iškvietė policiją“, – lrytas.lt  pasakojo broliai.

Broliai Nauris ir Normundas Maciai penktadienį apie 16 valandą susiruošė į sutartą susitikimą su R.Fernandezu, bet netrukus turėjo problemų.

Krepšininkas ėmė reikalauti policijos, o tada „Real“ klubo atstovai pareiškė, kad turi Ispanijoje išduotą dokumentą, kuris draudžia broliams artintis prie „Real“ krepšininkų.

Madrido klubo vadovai greitai nusamdė ir specialią apsaugą, kuri krepšininkus lydėjo į rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Ispanai nusprendė, kad broliai Maciai yra sumanę kažką nedoro.

Po šio incidento buvo svarstoma brolius Macius išmesti iš viešbučio, tačiau tuomet pagelbėjo jų draugas verslininkas. Kaip pasakojo Normundas Macius, jiems pavyko susitarti su viešbučio administracija, nes abu broliai nepadarė nieko blogo.

Broliai Maciai 2013 metų kovo 7 dieną po Eurolygos rungtynių Kaune tarp „Žalgirio“ ir „Real“ puolė R.Fernandezą. Broliams „Žalgiris“ leisdavo palaukti krepšininkų po rungtynių ir gauti parašų, tačiau tąkart broliai nusprendė mojuoti kumščiais.

Tuomet vienas jų trenkė į galvą R.Fernandezui, kuris vėliau rodė mėlynę ant veido.

„Žalgiriui“ dėl šio incidento buvo skirta 25 tūkstančių eurų bauda, o broliams Maciams – draudimas lankytis Eurolygos rungtynėse. Broliai žadėjo grąžinti „Žalgiriui“ skolą, rengė įvairias akcijas, tačiau Kauno klubas nieko iš jų gavęs nėra.

Comments