Comments

GREIČIAU UŽ ŽURNALISTUS BRALIUKAI PAMATO, SUŽINO IR ... IŠPRANAŠAUJA, PVZ.

2016-ųjų liepos 18-ąją, kai Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė žais Kaune su Ispanijos nacionaline komanda, mūsų tautiečiai broliai dvyniai Normundas ir Nauris Maciai vėl bus savo tėvelio a.a. Kazio gimtinėje. Tik ne ,,Žalgirio“ arenoje, kurion jie vis dar neįleidžiami, o Panevėžyje.

Drauge su savo bičiuliais ,, Čičinsko“ alaus restorane (nors jau dveji metai yra abstinentai) jie stebės Europos čempionų ir vicečempionų draugiškas priešolimpines rungtynes. Rytoj braliukai Maciai kartu su alaus restorano savininkais Kristina ir Dainiumi Spirikavičiais bei UAB ,,Epigonė“ vadovu Ernestu Paulausku lankysis Panevėžio vaikų namuose. Nauris ir Normundas, patys užaugę panašioje globos įstaigoje Latvijoje, žino, ką reiškia vaikams sulaukti svečių ir dovanų. Maciai vaikų namams įteiks ne tik savo vardinius suvenyrus, bet ir krepšinio kamuolį su Lietuvos rinktinės narių autografais.
 
 
 
Braliukai_ir_Salomeja.jpgAnt kamuolio puikuojasi ir nacionalinės rinktinės naujoko, Ispanijos aukščiausioje krepšinio lygoje žaidžiančio Mariaus Grigonio parašas. Po pirmųjų mūsų rinktinės rungtynių Klaipėdoje su Naujosios Zelandijos komanda, broliai Maciai vienbalsiai ištarė: ,,Grigonis žais Rio de Žaneire!”. 
 
Dėl to jiedu Vilniuje, kai mūsiškiai žaidė su Venesuela, paprašė Marių Grigonį kartu nusifotografuoti (nuotrauka viršuje). Tai buvo pirmoji ,,oficiali” būsimojo rinktinės žaidėjo nuotrauka su ištikimiausiais krepšinio fanais, gyvenančiais Rygoje.
 
Lietuviai dvyniai pirmieji nusifotografavo ir su kauniete, dabar studijuojančia LCC tarptautiniame universitete Klaipėdoje, Salomėja Karvelyte(nuotraukoje kairėje), kuri rašo ir mūsų svetainei www.kaunozaurnalistai.lt.
 
 Jos tėvelis, žinomas dokumentinių filmų kūrėjas Laisvis Karvelis, yra laidos ,,Krepšinio pasaulyje” operatorius. Jis, kaip ir jo žmona Vilma Karvelienė, įkūrusi bendruomenę ,,Gailestingumo versmė”, yra Lietuvos žurnalistų sąjungos nariai, kartu baigė Vilniaus universitetą, kuriame įgijo žurnalisto diplomą.

 
 
Braliukai_ir_tatuiruote_II_naujas.jpgSalomeja Karvelytė ir Marius Grigonis irgi kartu prieš kelerius metus baigė Kauno Jėzuitų gimnaziją, klasėje net sėdėjo vienas šalia kito. O 2016-ųjų liepos 17-osios vakarą Marius nuostabų sužadėtuvių žiedelį Salomėjai uždėjo irgi netoli savo gimnazijos, Nemuno ir Neries santakoje. Graži jų draugystė tęsiasi, nors krepšinio sezono metu juos skiria didelis atstumas, nes Marius Grigonis žaidžia Ispanijos aukščiausioje lygoje, o Salomėja studijuoja uostamiestyje. 
 
Sužadėtuvių proga būsimąją šeimą broliai Maciai pasveikino el. laiškeliu. Taip jiedu daro visada, kai sužino gerą naujieną iš krepšininkų gyvenimo, skuba juos gražiai pagerbti. 
 
 
 
braliukai_ir_domantas.jpgVieni pirmųjų, ir išskirtinai, jie pagerbė ir Domantą Sabonį, kai jis tapo NBA žaidėju. Normundas, o ne Nauris, kaip rašė vienas portalas, savo kūną papuošė jaunojo saboni 
u
 
ko atvaizdu(nuotraukoje).
 
Beje, Domantas Sabonis (nuotraukoje)padėkojo ir prisipažino, kad jam labai patiko tokia tatuiruotė…
 
 
 
Su visais Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės žaidėjais broliai Maciai yra pažįstami, mielai bendrauja, o susitikę, visada kartu nusifotografuoja (nuotraukoje apačioje su Jonu Valančiūnu Vilniuje)
 
Dėl to dvyniai iš Latvijos yra laimingi. Jeigu dar jiems, kaip Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Šiauliuose, Utenoje, atsidarytų ir Kauno ,,Žalgirio” arenos durys, jie tikrai atsidurtų ,,devintame danguje”. 
 
Anksčiau ar vėliau - taip ir bus, nes Nauris (Normundas apskritai nieko nedarė) seniai atpirko kaltę ir iš esmės pakeitė savo gyvenimo būdą. Tik Lietuvos krepšinį nuo Arvydo Sabonio laikų – abu mylėjo, myli ir mylės!
 
Nuotraukos iš asmeninio brolių Macių archyvo
 
 
Braliukai_ir_Valanciunas_didele.jpg

Comments