Events

Comments
Normunds and Nauris Macius are inviting you to join our great cause.

Normunds and Nauris Macius are inviting you to join our great cause.

The biggest Lithuanian National Basketball team fans and supporters, twin brothers Normunds and Nauris Macius are inviting you to join our great cause and donate to our charitable foundation to help children fight cancer. THANK YOU BROTHERS!

Read more ... →
Comments
Broliai Maciai: „Lietuva laimės! Kito varianto net būti negali“

Broliai Maciai: „Lietuva laimės! Kito varianto net būti negali“

„Lietuva laimės! Kito varianto net būti negali“ Palaikyti Lietuvos krepšinio rinktinės į Barseloną atvyko ir garsieji broliai Maciai. Savo kūnus tatuiruotėmis apie Lietuvos krepšinį puošiantys „braliukai“ sako jau ruošiantys vietą dar vienai tatuiruotei, kuri įamžins mūsų rinktinės triumfą šiame pasaulio čempionate. Būtent po olimpinių žaidynių Barselonoje, kur Lietuva laimėjo bronzą. To istorinio triumfo broliai iš arti nematė, tad tikisi, kad rinktinei Barselonoje seksis ir šiemet.   Broliai Lavrinovičiai skandalingiems dvyniams Maciams įteikė asmenines dovanas Brolių Normundo ir Naurio Macių kelionės paskui Lietuvos krepšinį prasidėjo daugiau nei prieš 20 metų. Nieko nuostabaus, kad šias skandalingas asmenybes puikiai pažįsta tiek krepšininkai, tiek krepšinio sirgaliai. Žinios.lt primena, kad pernai Maciai išgarsėjo ne iš gerosios pusės. Po rungtynių Kaune jie sudavė Madrido „Real“ žaidėjui Rudy Fernandezui į veidą. Eurolyga uždraudė Maciams iki gyvenimo galo patekti į rungtynes, tačiau pasaulio čempionate broliai problemų kol kas neturi. Ypač Barselonoje, kur žmonės tiesiog nemėgsta Madrido. Štai broliai Lavrinovičiai dvyniams Macias įteikė išskirtines dovanas. Ką įteikė – pamatykite vaizdo reportaže.

Read more ... →
Comments
Broliai Maciai papasakojo apie susidūrimą su Ispanijos saugumu

Broliai Maciai papasakojo apie susidūrimą su Ispanijos saugumu

Barselonoje Lietuvos rinktinė palaikantys broliai Nauris ir Normundas Maciai buvo patekę į Ispanijos teisėsaugininkų rankas. Incidentas įvyko, kai į rungtynes prieš Naująją Zelandiją atvykę latviai susidūrė su Ispanijos kariškiais ir saugumo atstovais. Ispanų nemalonę aistringieji sirgaliai užsitraukė 2013 metais Kaune, kaip po „Žalgirio“ rungtynių smogė Madrido „Real“ žaidėjui Rudy Fernandezui į veidą.

Read more ... →
Comments
Broliai Maciai į Eurolygos vadovų duris neprisibeldė

Broliai Maciai į Eurolygos vadovų duris neprisibeldė

Barselonoje Lietuvos rinktinės kovas pasaulio čempionate stebi ir broliai Nauris bei Normundas Maciai. Tuo pačiu broliai ketino aplankyti Eurolygos vadovus bei prašyti leidimo stebėti Eurolygos varžybas. Tačiau Eurolygos vadovų durų dvyniams atverti nepavyko. Atvykus prie Eurolygos būstinės Macius pasitiko policijos ekipažas. „Pamatėme policiją ir net nedrįsome eiti vidun“, - DELFI teigė Maciai. DELFI primena, kad Normundas Macis 2013 metais Kaune po rungtynių smogė Madrido „Real“ klubo žaidėjui Rudy Fernandezui į veidą. Už smulkų chuliganizmą broliai buvo nubausti 1300 litų bauda. Eurolygos prašymu, teismas iki gyvos galvos uždraudė abiems lietuviams lankytis visose Eurolygos organizuojamose varžybose.

Read more ... →