Comments

BROLIAI MACIAI GRĮŽTA Į KAUNĄ IR PROGNOZUOJA „ŽALGIRIO“ PERGALĘ

Tatuiruotieji broliai dvyniai Normundsas ir Nauris Maciai vėl grįžta į laikinąją sostinę. Penktadienį jie žiūrės Eurolygos rungtynes tarp Kauno "Žalgirio" ir Madrido "Real". Tiesa, ne "Žalgirio" arenoje, bet bare.

"Labai mylime Lietuvą, Kauno "Žalgirį", todėl pažiūrėt pačios mūsų mylimiausios komandos rungtynių vėl atvykstame į Kauną", – teigė Normundsas.

Paskutinį kartą Kauno "Žalgirio" rungtynes Kaune Lietuvos krepšinio patriotai žiūrėjo 2015 metais.

Tiesa, "Žalgirio" rungtynes, kaip ir šį penktadienį, jie taip pat žiūrėjo bare.

"Atvykstame su 20 metų Rygoje gyvenančiu draugu Rolandu. Su juo susipažinome 2015 metais, Europos čempionato metu. Jo žmona latvė, ji liko namie su vaikais", – pasakojo taip pat Latvijos sostinėje gyvenantys broliai.

Įprastai "Žalgirio" rungtynes Eurolygoje jie žiūri už 135 km nuo Rygos – Panevėžyje, viename iš barų.

Kaune broliai tikisi ne tik pažiūrėti Eurolygos rungtynes viename iš Laisvės alėjos barų, bet ir pasimatyti su draugais. Vienas jų – sausio 18 d. savo 71 metų gimtadienį paminėjęs garsus žurnalistas bei laidos "Krepšinio pasaulyje" tėvas Vidas Mačiulis.

"Ne, su Rudy Fernandezu nesimatysime", – paneigė gandus Normundsas, nors vienu "nešvariausių" Europos krepšininkų įvardijamas Rudy praėjusį sezoną norėjo pasimatyti su broliais Maciais.

Paprašytas prognozuoti rungtynių rezultatą, Normundsas buvo įsitikinęs, kad trijų taškų skirtumu laimės "Žalgiris".

"Prieš CSKA ir jau ne vieneri metai prieš "Real" mūsų komandai tai – principinės rungtynės", – įsitikinęs N. Macius.

Comments